Kwota dofinansowania może różnić się od wnioskowanej, proszę skontaktować się z biurem projektu w celu potwierdzenia wartości finansowania.

Ważne informacje:
http://www.set.uj.edu.pl/staze-zagraniczne/procedura-wyjazdowa

W IX edycji konkursu na dofinansowanie staży zagranicznych przyznano dofinansowanie wyjazdów następującym osobom:

  • Barzykowski  Krystian
  • Bendkowski  Maciej
  • Berniak  Krzysztof
  • Bieniasz  Krzysztof
  • Bizoń  Michał
  • Bręgiel-Benedyk  Marta
  • Byrski  Łukasz
  • Cent  Joanna
  • Chlebda  Damian
  • Chojnacka  Agnieszka
  • Ciaranek  Dominika
  • Ciechomska  Monika
  • Czarna  Anna
  • Derwich  Karol
  • Drygalska  Ewa
  • Duda  Anna
  • Fiuk  Michał
  • Garnysz  Magdalena
  • Giermek  Anna
  • Golemo  Karolina
  • Gonet  Michał
  • Górski  Jakub
  • Grabowiecka  Agnieszka
  • Grudnik  Przemysław
  • Grygiel  Katarzyna
  • Gryl  Marlena
  • Grześków-Gorgosz  Małgorzata
  • Grzymała-Moszczyńska  Joanna
  • Janas  Katarzyna
  • Janikowska  Maria
  • Jarosz  Magdalena
  • Kaczyńska  Agnieszka
  • Kaganiec-Kamieńska  Anna
  • Kalinowska-Tłuścik  Justyna
  • Kałwak  Weronika
  • Kirpsza  Adam
  • Koralewska  Inga
  • Kordon  Magdalena
  • Krogulska  Aleksandra
  • Kropiak  Katarzyna
  • Krzeptowski  Wojciech
  • Kuś  Rafał
  • Kwiatkowski  Fryderyk
  • Kwolek  Urszula
  • Lachowski  Łukasz
  • Langowska  Justyna
  • Lewandowska-Łańcucka  Joanna
  • Liro  Maciej
  • Lutyk  Dorota
  • Łabędź-Masłowska  Anna
  • Łobodzińska  Anna
  • Łupińska  Agnieszka
  • Magoch  Małgorzata
  • Major  Jan
  • Marecki  Piotr
  • Mironiuk-Gracz  Olga
  • Nalepa  Agnieszka
  • Nosek  Beata
  • Nowak  Julia
  • Olzacka  Elżbieta
  • Ossowski  Jakub
  • Paluch  Justyna
  • Pieklus  Iza
  • Pietrzyk-Kaszyńska  Agata
  • Płodzień  Marcin
  • Rak  Agnieszka
  • Rak  Monika
  • Regiel-Futyra  Anna
  • Rodzik  Łucja
  • Rybak  Paulina
  • Smurzyńska  Adrianna
  • Smusz  Sabina
  • Sokołowska  Lidia
  • Staniec  Dominika
  • Szafraniec  Joanna
  • Szajna  Konrad
  • Szopa  Anna
  • Szumowska  Ewa
  • Szwejser  Ewa
  • Śniegocka  Martyna
  • Śpiewak  Klaudyna
  • Tokarz  Wojciech
  • Trąbka  Agnieszka
  • Turek  Maciej
  • Twarda  Aleksandra
  • Urbańczyk  Tomasz
  • Wacławik  Beniamin
  • Walkowicz  Lucyna
  • Węcek  Karolina
  • Wiciarz  Krystian
  • Wilczyński  Karol
  • Winiarska-Brodowska  Małgorzata
  • Witaszczyk  Przemysław
  • Wlaźlak  Ewelina
  • Wojtyła  Szymon
  • Woźniak  Mateusz
  • Woźniakiewicz  Michał
  • Wrana  Dominik
  • Wyczesany  Mirosław
  • Ząbczyńska  Marta
  • Zielińska  Katarzyna
  • Zieliński  Bartosz
  • Żaba  Tomasz